Donos do urzędu skarbowego

O donosie
Czy donos do urzędu skarbowego jest odpowiednim rozwiązaniem? Można przypuszczać, że jest to pytanie, które zadaje sobie mnóstwo osób. Można to zrozumieć, ale czy nie jest przypadkiem tak, że nad pewnymi sprawami wystarczy się chwilę zastanowić? Wydaje się, że często zapominamy, iż wielokrotnie sami sobie utrudniamy życie (a przynajmniej można odnieść takie wrażenie).

Nie ma też co ukrywać, że donos do urzędu skarbowego może kojarzyć się z zawiścią do drugiej osoby. Niechęć do sąsiadów to coś, o czym w Polsce mówi się bardzo dużo i bardzo często. Gdyby ktoś miał jakieś wątpliwości, wystarczy rozejrzeć się wokół siebie (w przestrzeni rzeczywistej i wirtualnej). Oczywiście jest to pewnie czasami trochę wyolbrzymione, ale zostawmy to w tym momencie. Z pełnym przekonaniem można powiedzieć, że to nie w tym jest problem. Problem jest w tym, że miewamy kłopot z interpretacją stosunkowo prostych sytuacji. Za przykład może posłużyć choćby donos do urzędu skarbowego w związku z niedostosowaniem się do przepisów (czyli zawiadomienie o oszustwie). W takiej sytuacji raczej nie ma czegoś, nad czym można by się zastanawiać.

about author

admin

related articles

Popularne teksty:

  • Kancelarie zajmujące się upadłością konsumencką w Krakowie Upadłość konsumencka jest bardzo ciekawym i powszechnym zjawiskiem. Polega na całkowitym lub częściowym umorzeniu przez sąd zobowiązań osoby fizycznej z jednoczesnym uregulowaniem jej zobowiązań wobec wierzycieli. W łatwiejszy sposób można wyjaśnić, że upadłość konsumencka pozwala na oddłużenie osób, które przestały radzić sobie ze spłatą zaciągniętych zobowiązań. Upadłość konsumencka…

    Read more
  • Donos do urzędu skarbowego

    O donosie Czy donos do urzędu skarbowego jest odpowiednim rozwiązaniem? Można przypuszczać, że jest to pytanie, które zadaje sobie mnóstwo osób. Można to zrozumieć, ale czy nie jest przypadkiem tak, że nad pewnymi sprawami wystarczy się chwilę zastanowić? Wydaje się, że często zapominamy, iż wielokrotnie sami sobie utrudniamy życie (a przynajmniej można odnieść takie wrażenie)….

    Read more